Wynajem rusztowań w Niemczech

Świadczymy usługę wynajmu rusztowań w Niemczech. Naszą ofertę kierujemy do firm prowadzących prace budowlane, remontowe, czy montażowe na terenie Niemiec, które korzystają z rusztowań. Wynajmujemy rusztowania ramowe oraz modułowe. Opieramy się na systemie Plettac, który gwarantuje bezpieczeństwo i funkcjonalność. Zapewniamy wynajem długoterminowy oraz krótkoterminowy – dokładny okres umowy ustalamy z klientem. Dostarczamy rusztowania na wskazany adres, w dogodnym terminie, więc nie muszą się Państwo martwić o przerwę podczas prowadzonych prac budowlanych.

Wynajem rusztowań jest doskonałym rozwiązaniem dla fachowców, którzy nie dysponują wystarczającym miejscem do ich przechowywania. Z takiej opcji chętnie korzystają także firmy, które chcą skupiać się na swojej działalności, a montaż i wynajem rusztowań w Niemczech powierzyć sprawdzonej firmie z doświadczeniem. Korzystając z naszych usług, nie musisz martwić się o certyfikaty na rusztowaniach i ich odbiór techniczny. Pomożemy także wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojej budowy.

Dlaczego warto u nas wynająć rusztowanie?


Dlaczego warto u nas wynająć rusztowanie?

Jesteśmy doświadczoną wypożyczalnią rusztowań w kraju oraz w Niemczech. Od wielu lat zajmujemy się ich doborem oraz montażem. Z naszych usług chętnie korzystają firmy przeprowadzające prace przy obiektach przemysłowych, mieszkaniowych, sakralnych, czy handlowych, a także monterzy paneli fotowoltaicznych na dachach. Oferujemy pełen pakiet usług – wynajem wraz z montażem, demontażem i transportem. Nasze rusztowania są regularnie poddawane badaniom technicznym. Współpracujemy z renomowanym producentem Altrad Assco GmbH.

Oprócz tego dysponujemy niemieckim certyfikatem uprawniającym do pracy przy azbeście – usuwania azbestu i przeprowadza innych prac przy materiałach zawierających azbest. Zachęcamy do telefonicznego kontaktu z naszą firmą w celu uzyskania dodatkowych informacji. Z chęcią przedstawimy szczegóły oferty.

Kontakt w j. niemieckim: +48 883444144

Kontakt w j. polskim: +48 666968260