Kim jesteśmy

Wynajem rusztowań: wypożyczalnia - Dolnośląskie, Niemcy - Efekt Rakowski


Nasza firma specjalizuje się w instalacji rusztowań ramowych oraz modułowych. Zajmujemy się profesjonalnym montażem rusztowań na wszelkich obiektach przemysłowych, sakralnych, komercyjnych oraz mieszkaniowych. Wykonane przez nas konstrukcje zabezpieczają zarówno prace elewacyjne, jak i dachowe. Rusztowania umożliwiają także bezpieczną instalację paneli fotowoltaicznych. Proponujemy również wynajem rusztowań w Bogatyni i okolicach – nasze konstrukcje codziennie wykorzystywane są w wielu miastach na terenie Polski i Niemiec. Zapewniamy też fachowe doradztwo dotyczące wyboru odpowiedniego typu rusztowania.


Pewne rusztowania – gwarancja bezpieczeństwa

Wypożyczenie rusztowania to często najbardziej opłacalna opcja dla realizatorów projektów budowlanych związanych z pracą na wysokości. Pracujemy wyłącznie na rusztowaniach w systemie Plettac, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować jakość i bezpieczeństwo, a także funkcjonalność naszych konstrukcji. Rusztowania Plettac charakteryzują się nie tylko łatwością montażu, ale także wyjątkową wytrzymałością. Konstrukcje, które samodzielnie instalujemy oraz te przeznaczone do wynajęcia, są poddawane regularnym przeglądom technicznym i konserwowane, by mogły być gwarancją absolutnego bezpieczeństwa przebywających na nich pracowników. Oferowane przez nas rusztowania do wynajęcia pochodzą od renomowanego, niemieckiego producenta Altrad Assco GmbH. Nasze konstrukcje posiadają certyfikat dopuszczający ich użytkowanie na terenie Niemiec.


Dlaczego warto z nami współpracować?

W naszej ofercie znajdziesz zarówno rusztowania na wynajem, jak również szalunki, ogrodzenia, zsypy i schodnie, które mogą okazać się niezbędne do ukończenia Twojej inwestycji budowlanej. Jeśli szukasz wind budowlanych w Bogatyni, dobrze trafiłeś! One także znajdują się w naszym asortymencie. Naczelną zasadą, jaką kierujemy się podczas współpracy ze zleceniodawcami na terenie Polski i Niemiec, jest bezpieczeństwo. W Twoje ręce oddajemy kompletne rusztowania, składające się z drabin, łącz, poręczy, słupków, kotw, podestów, ram, pomostów komunikacyjnych, elementów mocowania i wielu innych, których wymaga montaż rusztowania dostosowanego do potrzeb Twojego projektu. Dołącz do grona zadowolonych Klientów i skontaktuj się z nami już dziś!