Kim jesteśmy

Efekt Rakowski


Istniejemy od 2012 roku. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu wynajmu, montażu i demontażu rusztowań elewacyjnych systemowych jak i modułowych. Posiadamy wszelkie potrzebne uprawnienia do montażu / demontażu rusztowań. Zapewniamy profesjonalne doradztwo.

Dla stałych klientów współpracujących z naszą firmą oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach: wynajem agregatów tynkarskich, wynajem agregatów malarskich, wynajem myjek wysokociśnieniowych oraz wiele innych maszyn przydatnych podczas budowy.

Współpracujemy z firmami z całej Polski i Niemiec.

Nasza wypożyczalnia rusztowań oferuje wynajem, transport oraz montaż konstrukcji na terenie województwa dolnośląskiego, całej Polski oraz Niemiec – głównie Saksonia. Doskonale wiemy, jak ważne jest zabezpieczenie miejsca pracy, w szczególnie tego na wysokości. Posiadamy rusztowania, które spełniają odpowiednie normy unijne i polskie. Atutem, który przemawia za wyborem naszych usług na wynajem rusztowań, jest wieloletnie doświadczenie, profesjonalna wiedza i oferta dopasowana do klienta.

Tani wynajem rusztowań – dolnośląskie i okolice

Działamy głównie na obszarze województwa dolnośląskiego w miastach takich jak Wrocław, Jelenia Góra, Bolesławiec, Lubań, Głogów, Bogatynia, Zgorzelec i inne miejscowości. Nasze usługi oferujemy również na terenie Niemiec – Berlin, Gorlitz, Drezno, Zittau i inne. Z naszej oferty korzystają przede wszystkim firmy zajmujące się zleceniami z dziedziny budownictwa, a także prywatni klienci. Stale poszerzamy asortyment o nowe modele rusztowań, aby odpowiedzieć na potrzeby jak największego grona odbiorców. Zawsze wybieramy pewne rozwiązania od zaufanych marek. Zapraszamy firmy prowadzące prace budowlane na terenie województwa dolnośląskiego, całej Polski oraz Niemiec, do kontaktu z naszą wypożyczalnią – gwarantujemy profesjonalizm i dobre ceny. Oferujemy naprawdę najlepszy, tani wynajem rusztowań - Berlin, Wrocław i Bolesławiec. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!