Kim jesteśmy

Tani wynajem rusztowań - Efekt Rakowski -


Nasza Firma specjalizuje się w montażu i dzierżawie rusztowań ramowych oraz modułowych. Zajmujemy się profesjonalnym montażem rusztowań na wszelkich obiektach przemysłowych, sakralnych, komercyjnych, mieszkaniowych. Wykonane przez nas konstrukcje zabezpieczają prace zarówno elewacyjne jak i dachowe. Rusztowania tworzą bezpieczny dostęp do montażu paneli fotowoltaicznych.


W swojej ofercie, do wypożyczenia mamy rusztowania renomowanego, niemieckiego producenta Altrad Assco GmbH. Nasze rusztowania posiadają certyfikat dopuszczający ich użytkowanie na terenie Niemiec. Pracujemy wyłącznie na rusztowaniach w systemie Plettac, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować jakość i bezpieczeństwo a także funkcjonalność naszych konstrukcji.

Zatrudniamy najlepszych, wykwalifikowanych monterów, dla których tworzenie konstrukcji rusztowaniowych jest nie tylko pracą, ale też pasją. Stale podnosimy swoje kwalifikację, uczestnicząc w szkoleniach , wyszukując nowinek technologicznych. Nieustannie poszerzamy swoją wypożyczalnię rusztowań, by móc zapewnić profesjonalną obsługę każdemu naszemu klientowi.

Współpracujemy z deweloperami, firmami murarskimi, elewacyjnymi, dachowymi, montującymi fotowoltaikę, zajmującymi się renowacją i rewitalizacją tam, wiaduktów, kościołów, zamków i zabytkowych kamienic… a także wiele innych. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – lubimy wyzwania, dlatego oferujemy montaż rusztowań specjalistycznych!

Posiadamy wiedzę, umiejętności i doświadczenie w montażu rusztowań na najbardziej skomplikowanych obiektach. Wykonujemy projekty, odbiory, przeglądy okresowe i serwisy rusztowań. Pracujemy w Polsce oraz w Niemczech. Dojeżdżamy m. in. do takich miejscowości jak:
Zgorzelec, Bogatynia, Lubań, Jelenia Góra, Karpacz, Szklarska Poręba, Świeradów Zdrój, Bolesławiec, Legnica, Lwówek Śląski, Żagań, Zielona Góra, Lubin, Polkowice,
Goerlitz, Bautzen, Weissawsser, Zittau, Cottbuss, Lobau, Kodersdorf, Kamenz, Radeberg, Pulsnitz, Bischofswerda, Dresden , Berlin, Poczdam, Schonefeld, Ludwiksfelde i wiele, wiele innych na terenie całych Niemiec.

Rusztowania Efekt Rakowski, to firma rodzinna, która stawia przede wszystkim na bezpośredni kontakt z klientem i przyjacielską atmosferę.
Oferujemy szybkie terminy realizacji i atrakcyjne ceny.

Napisz do nas wiadomość e-mail na firmaefekt@o2.pl z zapytaniem ofertowym, a gwarantuję, że do 24h otrzymasz odpowiedź.
Profesjonalna obsługa w języku Niemieckim efekt@m-consulting.org.pl

Zapraszamy do współpracy.